Pozostałe żarówki takie jak H7, H6W, SV8,5, C5W, T10 W3W przydatne są w każdym samochodzie i szeroko stosowane. Te pozostałe żarówki, o których na co dzień się nie pamięta, mogą być schowane w lampce, w schowku, umiejscowione w drzwiach doświetlają wieczorami miejsce, w którym chcemy wysiąść z auta. Żarówki w samochodach starszego typu podświetlają zegary oraz konsole środkowe.

W Twoim samochodzie na pewno też jest lampka sufitowa i podświetlane słoneczniki. Wszystkie te elementy wpływają na komfort użytkowania Twojego samochodu. Dlatego warto, żeby zawsze działały i pomagały Ci przy użytkowaniu samochodu.

Wyświetlanie 1–36 z 74 wyników

Jak wymieniać pozostałe żarówki?

Pozostałe żarówki, które można spotkać w samochodzie, w łatwy sposób poddają się wymianą. Dostęp do nich nie jest utrudniony, dlatego posiadając odpowiednią żarówkę, możesz zrobić to sam. Dodatkowe oświetlenie w Twoim samochodzie to niewątpliwy plus i ułatwienie w korzystaniu z niego, dlatego warto, żeby było sprawne i spełniało powierzane mu zadania. Czy wyobrażasz sobie brak podświetlenia deski rozdzielczej, czy chciałbyś podróżować bez świateł mijania? Kiedy wieczorem szukasz czegoś w schowku, dobrze by było mieć oświetlenie, a nie świecić latarką, zgadza się? Pozostałe żarówki powinny być zawsze w Twoim samochodzie, nie zależnie jak często nim jeździsz. W naszym sklepie internetowym Olejada.pl znajdziesz wszystkie żarówki, jakie mogą być Ci przydatne. Uzupełnij zapasy pozostałych żarówek również w swoich firmowych samochodach, Twoi pracownicy bez stresu ruszą w każdą trasę wiedząc, że nic ich nie zaskoczy.

Jak długo działają pozostałe żarówki?

Pozostałe żarówki  z naszego sklepu internetowego Olejada.pl  świecą średnio od 200 do 550 godzin. Oczywiście jest to wartość szacunkowa obliczona na podstawie wszystkich dostępnych żarówek. Najczęstszą przyczyna awarii jest przepalenie się żarówki. W przypadku kiedy mamy pewność, że nic poza żarówką nie jest uszkodzone, możemy sami dokonywać wymiany. Wymiana żarówki podświetlenia deski rozdzielczej lub żarówki w drzwiach nie jest rzeczą trudną ani drogą. Możesz zrobić to sam, wystarczy, że dopasujesz odpowiedni element do oprawki. Do awarii pozostałego oświetlenia dochodzi rzadko, dlatego takie wymiany mogą się przydarzyć raz na kilka lat. Chociaż działanie tych podzespołów nie wpływa na bezpieczeństwo w sposób bezpośredni, na pewno nie jest komfortowe, kiedy jedziesz autem i nie widzisz, co się dzieje na desce rozdzielczej lub na konsoli środkowej. Jeśli chodzi o doświetlanie drogi, to żarówki H7, które wyparły żarówki H1, jako lepsze źródło światła wpływają znacząco na bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu, że dobrze oświetlisz sobie drogę łatwiej i szybciej zareagujesz i ominiesz przeszkodę.