Mycie i dezynfekcja rąk to temat, który od dłuższego czasu każdy ma na ustach. Jeśli lubisz majsterkować przy aucie albo jesteś mechanikiem i to Twoja codzienność, wiesz, że zwykłe preparaty do mycia rąk nie wystarczą, żeby pozbyć się uporczywego brudu. Problem czyszczenia rąk po pracy towarzyszy jednym i drugim. Asortyment naszego sklepu pozwoli Ci na skuteczne umycie i wyczyszczenie skóry Twoich rąk. Dzięki temu po skończonej pracy będziesz mógł oddać się zasłużonemu odpoczynkowi. Kontakt z wieloma osobami w ciągu dnia sprawia, że mycie i dezynfekcja rąk to ważny obowiązek, jeśli cenisz sobie zdrowie swoje i bliskich. Zabrudzenia powstają również na powierzchni podłogi lub ścian, ich mycie i dezynfekcja są równie ważne co zachowanie czystości rąk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Jak ważne jest mycie i dezynfekcja rąk?

Dla osób, które majsterkują amatorsko lub pracują w warsztatach mechanicznych mycie i dezynfekcja rąk to obowiązkowy rytuał każdego dnia. Praca w rękawiczkach nie zawsze jest możliwa, a często jest niewygodna, dlatego skóra dłoni narażona jest na różnego rodzaju zabrudzenia.  Najbardziej znanym środkiem czyszczącym jest pasta BHP. Polski produkt, który od lat skutecznie pomaga usunąć wszelkie zabrudzenia po skończonej pracy. Nie ważne jak często zaglądasz pod maskę samochodu, ważne jak szybko usuniesz brud z rąk. Dbanie o higienę nie jest niczym złym, dlatego po umyciu rąk warto, jest je zdezynfekować specjalnym preparatem dezynfekującym. Podczas pracy masz kontakt z różnymi bakteriami i drobno ustrojami, te, które przeżyją po umyciu rąk pastą PHP, skutecznie zwalczysz używając płynu do dezynfekcji. Dzięki temu spokojnie możesz wrócić do domu bez oba, że coś pozostanie na Twoich rękach. W ten sposób zadbasz o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i twoich bliskich.

Mycie i dezynfekcja warsztatu oraz innych powierzchni – jakich środków używać?

Powierzchnie robocze wymagają, żeby mycie i dezynfekcja była regularna. Nie tylko powierzchnie warsztatowe wymagają dokładnego czyszczenia, ale nowoczesne powierzchnie przemysłu spożywczego i hodowli również. O ile te pierwsze musisz utrzymać w czystości ze względów estetycznych, o tyle te drugie muszą być utrzymane w taki sposób, ze względu na wymogi sanitarne i weterynaryjne. Wykorzystując odpowiednie środki, które są silnie skoncentrowane, masz pewność, że Twoja praca przyciesie oczekiwany skutek. Najlepsze środki czyszczące, to które w łatwy sposób ulegają biodegradacji oraz zmiękczają wodę. To z kolei ułatwia spłukiwanie i usuwanie zanieczyszczeń takich jak białko, tłuszcz, krew. Polecane przez nas środki to Chloro K2 Plus, Atmomix Plus lub Biomix.  W naszym asortymencie znajdują się również inne produkty, dzięki którym mycie i dezynfekcja staną się łatwa i przyjemną czynnością, którą wykonasz chętniej niż do tej pory.