Środki do mycia, naprawy i konserwacji felg, opon i zderzaków to preparaty, które pomogą Ci w łatwy i przyjemny sposób usunąć zabrudzenia z felg, zderzaków. Nabłyszczyć opony albo w przypadku awarii i utraty powietrza napompować je w taki sposób, żeby udało Ci się dojechać do najbliższej wulkanizacji. Felgi chromowane potrzebują specjalnego traktowania, dlatego stosowanie pasty do czyszczenia chromu pomoże Ci utrzymać ich wysoki połysk. Wszelkie ściereczki, ręczniki z mikrofibry, aplikatory i gąbki ułatwią Ci pracę i uzyskanie oczekiwanego efektu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Jakie środki do mycia, naprawy i konserwacji felg, opon i zderzaków mieć zawsze przy sobie?
Środki do mycia, naprawy i konserwacji felg, opon i zderzaków mogą okazać się bardzo potrzebne w sytuacjach, gdzie dojdzie do uszkodzenia kół i poruszanie się samochodem może być niemożliwe. Podczas jazdy może zejść powietrze z opon albo mogą zostać przebite, dlatego zestaw do naprawy opon albo awaryjna opona pozwolą Ci na kontynuowanie jazdy do najbliższej wulkanizacji. Felgi aluminiowe, poza tym, że wyglądają dobrze, są podatne na uszkodzenia. Pęknięcia, zarysowania wyszczerbienia, nie jest trudno doprowadzić do uszkodzenia tego elementu w aucie. Wystarczy duży krawężnik. Czasem uszkodzenia są tak małe, że możesz spróbować naprawy sam. Wystarczy, że zainwestujesz w zestaw naprawczy kół i pozbędziesz się problemu. Środki do mycia, naprawy i konserwacji felg, opon, zderzaków nie są trudne w użyciu, na każdym preparacie znajdziesz instrukcję stosowania od producenta.
Jak odświeżyć wygląd auta stosując środki do mycia, naprawy i konserwacji felg, opon i zderzaków?
Mało kto zmienia samochód tak często, że ten nie zdąży się znudzić, dlatego środki do mycia, naprawy i konserwacji felg, opon i zderzaków załatwiają sprawę, bo dzięki nim, możesz odświeżyć wygląd Twojego auta. Regularnie myjąc felgi, zapobiegasz osadzaniu się pyłu z klocków hamulcowych, który pozostaje na nich i nie wygląda właściwie. Kiedy chcesz zmienić kolor felg, ale nie wiesz, czy na przykład czarny będzie do nich pasował, możesz zastosować gumę w sprayu, która łatwo się aplikuje, zabezpiecza felgi, a jeśli się znudzi, łatwo możesz ją zerwać. Nie wszystkie samochody posiadają zderzaki w kolor. Czarne elementy nadwozia po upływie czasu i narażone na promienie słoneczne, często blakną. Raz na jakiś czas dla odwrócenia tego procesu zastosuj czarnidło, a Twój samochód będzie wyglądał jak nowy. Zderzaki narażone są na otarcia i pęknięcia. Niektóre z nich możesz naprawić sam, dziury łatając szpachlą do plastiku.