Zapachy i odświeżacze powietrza to obowiązkowe wyposażenie każdego samochodu. Jeśli chcesz w przyjemny i komfortowy sposób podróżować swoim autem, zadbaj o zapachy w jego wnętrzu. Zapachy i odświeżacze powietrza mogą występować w różnej formie. W naszym sklepie internetowym Olejada.pl znajdziesz zawieszki zapachowe, buteleczki z perfumami, woreczki z żelowym granulatem, wszystko w wygodnej dla Ciebie formie. Odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów to doskonały sposób na pozbycie się starych zapachów z aut używanych. Jeśli już zadbałeś o mycie, czyszczenie i konserwację wnętrza zadbaj o świeży zapach w środku. Dzięki temu będziesz pewny, że Twoja praca nie została skończona.

Wyświetlanie 1–36 z 72 wyników

Jakie sprawić, żeby zapachy i odświeżacze samochodowe działały dłużej?

Zapachy i odświeżacze samochodowe mają to do siebie, że z czasem się kończą i trzeba je wymienić na nowe. Nie są to produkty drogie, więc czas, jaki producent przewidział na uwalnianie zapachu, jest adekwatny do ich ceny. Na szczęście są drobne sposoby na delikatne wydłużenie działania popularnych choinek zapachowych i zawieszek, tak żebyś zdążył zamówić kolejne, zanim te pierwsze się skończą. Wystarczy, że delikatnie otworzysz foliowe opakowanie, w którym zazwyczaj jest zawieszka i wyciągniesz jedynie sznurek do zawieszenia i w ten sposób to pozostawisz. Zawieszka szybko nie wyschnie, dzięki czemu powoli będzie uwalniała aromat i zapach. Staraj się unikać wieszania zawieszek przy nawiewach, kiedy leci z nich ciepłe powietrze, szybko się wysuszą i stracą swoje właściwości. Jeśli jesteś zwolennikiem zapachów w formie płynnej, możesz zawsze na noc zakręcać taką buteleczkę, przez co nie dostanie się do niej powietrze. Kiedy samochód stoi, w ciągu nocy zapach się nie rozprzestrzenia, a rano jak ją znów otworzysz, poczujesz na nowo zapach, który wybrałeś, bo szybko się do niego nie przyzwyczaisz.

Jak zapachy i odświeżacze powietrza pomagają pozbyć się starych zapachów?

Jeśli masz w planach kupić używane auto, to pewnie jedną z pierwszych rzeczy, jakie do niego kupisz to oleje, filtry i inne akcesoria lub płyny eksploatacyjne. Kolejne to zapachy i odświeżacze powietrza, które pomogą Ci pozbyć się starych zapachów. Czasem jest tak, że trafia się wyjątkowa okazja cenowa na dany samochód, ale jego wnętrze nie było najlepiej zadbane przez poprzedniego właściciela. Mimo wszystko wiesz, że doprowadzisz samochód do stanu używalności, dokładnie go wyczyścisz i będziesz cieszył się z jazdy. W naszym sklepie internetowym Olejada.pl kupisz zapachy i odświeżacze, które Ci w tym pomogą. Dokładnie posprzątaj i wysusz wnętrze samochodu, a w szczególności dywan. Jeśli w samochodzie było palone najlepszy w zastosowaniu będzie neutralizator, który skutecznie pozbędzie się zapachu dymu papierosowego. Po jego zastosowaniu zapachy, które powiesisz, będą cieszyły Cię długo swoim działaniem.